741 відгук
+380 (66) 473-89-33
+380 (66) 473-89-33
Інтернет магазин Студія шарм - ПОДАРУЙТЕ Собі СВЯТО!!!

Купальники оптом і в роздріб

Купальник - одяг для купання, пляжу та літньої вечірки
Для купання, для спекотної погоди та спекотної обстановки завжди гарний купальник. Цей предмет юні красуні і красуні трохи постарше завжди вибирають особливо прискіпливо. Це пояснюється тим, що від нього вимагається завжди занадто багато:
Купальник – єдина одяг в пляжній обстановці. Він повинен бути завершеним та самостійним дизайнерським продуктом і утилітарним виробом. Така річ – це одночасно білизна, одяг, спортивний інвентар.
Від купальника залежить зручність плавання і якість засмаги, відчуття прохолоди або, навпаки, задоволення від тепла.
Купальник завжди на виду, він повинен бути красивим.
Пляжний одяг – єдиний спосіб доповнити, прикрасити і трохи підкоригувати фігуру. Ті, хто не потребує такої коригування, вимагають, щоб купальник був не гірше, ніж постать господині і був обов'язково модним.
Ось основні різновиди купальників і пляжних аксесуарів, які будуть потрібні цим літом:
N
Найменування
Особливості
1
Відкритий купальник
Такий купальник складається верхньої і нижньої частин. Він забезпечує максимальну відкритість тіла.
2
Закритий купальник
Купальник, який представляє собою один предмет, тим не менш, не зменшує ті враження, які його господиня бажає зробити.
3
Парео, туніка, пляжні сукні і спідниця
Аксесуари, що доповнюють і збагачують можливості купальника. Крім чисто практичних цілей зменшити відсоток наготи, такі аксесуари створюють цікаві композиції і можуть впливати на враження, яке справляє господиня.
4
Спортивний купальник
Необхідний для занять спортом, насамперед – в умовах басейну.
5
Дитячі купальні комплекти
Є різновиди, що відповідають віковим особливостям – починаючи з 3 років.
6
Плавки і шорти
Для чоловіків і не тільки
Більшість покупців ще до покупки мають подання про те, що вони хотіли б бачити і купити в інтернет-магазині Москви – можливості великого міста не обмежені. Але й мешканці малих міст та сіл не можуть поскаржитися на недоліки інтернет-торгівлі – замовлення, доставлений у відокремлене місце поштою або кур'єром, може зайняти набагато менше часу, ніж особиста купівля у віддаленому районі столиці.
Що модно в цьому році
Як і інша жіночий одяг, купальні шати наближається сезону дотримуються багатьох актуальних напрямків. Кількість таких напрямків з кожним роком збільшується – мода стає різноманітною. Нерідко буває так, що розпродаж купальників в інтернет-магазині істотно не відрізняється асортиментом і моделями від того, що будуть носити в наступному році.
У сезон цього року, який вже розпочався, будуть поширюватися такі основні, а точніше – деякі напрямки:
речі з використанням 3D друку та інших технологій принтів
ретро – мотиви
моделі з високим верхом, так звані «хайнеки»
моделі оригінального крою, з розрізами
непарні «двійки» у вигляді різних верху і низу.
Ці кілька модних напрямів не тільки не вичерпують арсенал новин моди на цей рік, але і самі по собі становлять значний обсяг зразків для виробництва.
Консервативно налаштовані модниці та модники завжди можуть знайти для себе те, що з працею піддається змінам моди, наприклад – моделі спортивних купальників або стали чи не обов'язковими витончені чорні бікіні і плавки.
Узагальнюючи та аналізуючи прогнози модних напрямків на цей рік, можна виділити кілька характерних і суттєвих прикмет:
відчутне використання ретро – стилістики, зокрема - в польських купальниках
абсолютно вільний підхід до малюнка кроєм)
більша свобода вибору і самовираження.
Який же вибрати купальник? Роздільний чи ні? А може танкіні? Модні купальники для будь-якої фігури, у широкому асортименті кольорів та фасонів. Просто необхідні для літнього відпочинку.
Купальники в інтернет-магазині студія шарм Жінки розуміють, що новинка сезону – це не тільки модель, яка актуальна тільки на початку купального і пляжного періоду, а річ, яка відображає стан моди на поточний рік, а то і на більш тривалий термін. Ось чому дами абсолютно впевнено набувають моделі сезону навіть наближення осені. Новинки сезону відображають одне з основних напрямків моди останнього часу – різноманітність, на основі якого жінки можуть досягти головного у створенні свого образу – індивідуальності. У моделях якісного професійного дизайну різноманітність знаходить вираз у тотальному використанні всіх засобів виразності композиції купальників, а продуманої опрацювання варіантів, в першу чергу – у підборі кольору і малюнка. В моделях цього сезону помітно звернення до рідкісним колірним відтінкам, нечасто використовується в колекціях інших брендів, при тому, що загальні колірні напрямку моди враховуються. Застосування тканин з унікальним кольором і малюнком – традиційне гідність купальників від студії шарм В цьому сезоні з'явилися нові моделі затребуваних нині монокіні і танкіні. Цей тип моделей продовжує залишатися досить оригінальним у розумінні покупців всіх вікових категорій. У цих моделях – саме широке поле для пошуків і знахідок, як у малюнку крою, так і в кольорі. Виділяються два напрямки колірного рішення – монохромне, що використовує тільки один колір або з тотальним домінуванням одного кольору і поліхромні, де в основі композиції застосовано поєднання кольорів. Цікаві моделі цього сезону зроблені на основі поєднання суцільного кольору з яскравими поліхромними і строкатими фрагментами. Такие многоцветные и пёстрые купальники женщины с удовольствием включают в пляжные гардеробы на правах украшения и носят их, чередуя с монохромными, одноцветными моделями. У моделей с пёстрым цветовым решением есть немалый ресурс для создания зрительных иллюзий – дамы могут корректировать впечатление о собственной фигуре. Эту же способность влиять на образ женщины обладают в разной степени и монохромные модели, формирующие обширную палитру не только цвета и рисунка, но и светлоты. Різні варіанти вибору, особливості доставки та примірки від інтернет-магазину Студія шарм жінки сприймають як додаткову перевагу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner